Szkolenia, kursy i staże

współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

Kompetencje społeczne dla młodzieży

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji społecznych ważnych na rynku pracy wśród osób młodych, których kompetencje społeczne wymagają rozwoju z perspektywy potrzeb i wymogów rynku pracy poprzez objęcie kompleksowym i zindywidualizowanym wsparciem, dostosowanym do potrzeb i predyspozycji uczestników szkoleń.

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Podnieś kwalifikacje i zdobądź nowy zawód biorąc udziału w projekcie finansowanym przez środki unijne.

Klubu Seniora - działamy dalej

Fundacja na Rzecz Seniorów „Bonum Vitae” wraz z Instytutem Rozwiązań Biznesowych  serdecznie zaprasza osoby w wieku 50 + zamieszkujące teren powiatu biłgorajskiego do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach Klubu Seniora funkcjonującego w Biłgoraju przy ul. Lubelskiej 7.

Szkolenie dla zwolnionych

Straciłeś pracę? Może jesteś przewidziany do zwolnienia? Mamy projekt skierowany właśnie do Ciebie!

Zapewniamy : stypendium szkoleniowe i stażowe, materiały dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad osobą zależną, ubezpieczenie NNW, bezpłatne badania profilaktyczne oraz kwalifikacje potwierdzone certyfikatem. Dowiedz się więcej zadzwoń 783-446-761 lub odwiedź nas w biurze Biłgoraj ul. Lubelska 7 pok. 14.

(fot.pixabay)

Pora na Seniora

Głównym celem projektu jest wzrost dostępności do wysokiej jakości usług społecznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb 30 osób (20 kobiet, 10 mężczyzn), zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym terenu powiatu biłgorajskiego do 30.04.2019 r., poprzez utworzenie Klubu Seniora i realizowanie w nim ofert zajęć adekwatnych do potrzeb i oczekiwań osób starszych

Pora na seniora - rekrutacja

INSTYTUT  ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH w partnerstwie z FUNDACJĄ na RZECZ SENIORÓW „BONUM VITAE” zapraszają do bezpłatnego udziału w projekcie „Pora na Seniora". W projekcie mogą wziąć udział osoby BIERNE ZAWODOWO, w wieku 60+, zamieszkujące teren powiatu biłgorajskiego. 

(Od) Ważni społecznie i zawodowo!

Partnerska współpraca Gminy Krasnobród, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Instytutu Rozwiązań Biznesowych na rzecz podniesienia jakości życia mieszkańców obszarów rewitalizowanych

Pierwszym krokiem, który poprzedził realizację projektu „(Od) Ważni społecznie i zawodowo!” było stworzenie przez Gminę Krasnobród -Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Krasnobród na lata 2017 -2023 zatwierdzonego w dniu 23.05.2017 r. Uchwałą Rady Miejskiej nr XXVII/176/2017. Program rewitalizacji w obszarze włączenia społecznego zakłada między innymi przeciwdziałanie bezrobociu i walkę z ubóstwem poprzez ułatwienie mieszkańcom obszarów rewitalizowanych dostępu do rynku pracy, szkoleń, nabywania kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Włączenie dla Ciebie

Partnerska współpraca Miasta Biłgoraj, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Instytutu Rozwiązań Biznesowych

Pierwszym krokiem, który poprzedził realizację projektu „Włączenie dla Ciebie” było stworzenie przez Miasto Biłgoraj- Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Miasto Biłgoraj na lata 2016 - 2022 zatwierdzonego w dniu 31.05.2017 r. Uchwałą Rady Miasta nr XXVII/256/2017. Program rewitalizacji w obszarze włączenia społecznego zakłada między innymi przeciwdziałanie bezrobociu i walkę z ubóstwem poprzez ułatwienie mieszkańcom obszarów rewitalizowanych dostępu do rynku pracy, szkoleń, nabywania kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Bezpłatny kurs E-marketing lub projektowanie stron internetowych

Bezpłatny kurs E-marketing lub projektowanie stron internetowych

Chcesz szybciej zdobyć atrakcyjną pracę? Szkolenia E-marketing lub obsługa stron internetowych poprzedzone szkoleniami komputerowymi z pewnością w tym pomogą. Skorzystaj ze szkoleń z potencjałem. 

Młodzi – na podbój rynku pracy!

 

ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „MŁODZI – NA PODBÓJ RYNKU PRACY!”

Szukaj


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/inpress/domains/irb.com.pl/public_html/plugins/system/helixultimate/core/classes/Minifier.php on line 226