Klubu Seniora - działamy dalej

Fundacja na Rzecz Seniorów „Bonum Vitae” wraz z Instytutem Rozwiązań Biznesowych  serdecznie zaprasza osoby w wieku 50 + zamieszkujące teren powiatu biłgorajskiego do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach Klubu Seniora funkcjonującego w Biłgoraju przy ul. Lubelskiej 7.

Klub Seniora powstał w ramach realizacji projektu „Pora na Seniora” nr projektu RPLU.11.02.00-06-0032 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa 11. Włączenie społeczne, Działanie 11.2. Usługi społeczne i zdrowotne.

Klub Seniora prowadzi działalność w okresie od lipca 2019 do kwietnia 2020 roku.

Głównym celem Klubu Seniora jest świadczenie usług dostosowanych do potrzeb i możliwości danych osób. Działania proponowane w ramach funkcjonowania Klubu Seniora to m.in.: organizowanie dla członków Klubu:

  • atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego, poprzez stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni spotkania towarzyskie
  • wyjść do kina, teatru;
  • spotkań z artystami z różnych dziedzin kultury i sztuki, z poezją, muzyką;
  • spotkań z przedstawicielami służby zdrowia (np. lekarz, masażysta, fizjoterapeuta) w celu przybliżenia schorzeń wieku senioralnego, jak im zapobiegać, a jak leczyć, utrwalenie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej;
  • spotkań tematycznych wyjść i wycieczek krajoznawczych;
  • imprez i spotkań okolicznościowych.
  • zajęć rozwijających zdolności i pasje; robótki ręczne, warsztaty kulinarne czy

 

Koordynatorem Klubu Seniora jest Pani Elżbieta Łukasik.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Klubu* Seniora oraz wypełnienia deklaracji Uczestnictwa*. Osoby zainteresowane aktywnym włączeniem się w działania Klubu  zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. tel.: 576-065-362 lub 577-717-766, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kliknij, aby pobrać regulamin.